16674
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4186 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4150 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4096 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1502315; CLAAS: 507317.0; 507317.1; DEUTZ-FAHR: 6211003; 0621 1003; JOHN DEERE: ZY45375; MASSEY FERGUSON: 719716; XP12472; NEW HOLLAND: 20092115; 84194087 |
| Позначення виробника | С(В) - 4150cz |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


