Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4606 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4570 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4516 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0302345; BISO: 600A04; BRAUD: 920012977; CLAAS: AN655; DEUTZ-FAHR: 1139085; 880022155450; 0113 9085; 088-002215-5,450; MASSEY FERGUSON: 71364208; 71374306; NEW HOLLAND: 921330; 80921330; 84045220; REKORD/AGRAM: 53001508; 53001565 |
| Позначення виробника | G0302345 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 035,50 ₴


