17012
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4846 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4810 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4756 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2002365; CLAAS: 661128.0; JOHN DEERE: H128010; ZY95337; MASSEY FERGUSON: Y57497; SAMPO ROSENLEW: 615177 |
| Позначення виробника | C-4810 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 821,46 ₴


