
SPB 3100 УБ-3100 Ремінь StomilPLus (Польща)
1 107,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: SPB/E-3100
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь УБ-3100 (SPB/E-3100) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий вузькопрофільний профілю УБ(SPB).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3122 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3100 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3040 мм |
| Позначення виробника | SPB/E-3100 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 107,60 ₴






