23965
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1302 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1280 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1220 мм |
| Позначення виробника | XPB - 1280cz |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 817,92 ₴


