1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.17 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 17 мм |
| Довжина ременя | 3010 мм |
| Кількість ручів | 10 шт. |
| Позначення виробника | 10PM-3010 |
| Ширина ременя | 94 мм |
| Ширина струмка | 9.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 318,30 ₴


