25111
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.07 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1562 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1546 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1522 мм |
| Позначення виробника | Z-1546 |
| Ширина ременя | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 908,76 ₴


