
Z(0)-623 Ремень Contitech Continental
273,78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ц00002247
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
25269
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.07 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 639 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 623 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 599 мм |
| Позначення виробника | Z-623 |
| Ширина ременя | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273,78 ₴

