
13PJ-356 Ремень Contitech Continental
484,44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00099459
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
390
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.117 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 4 мм |
| Довжина ременя | 356 мм |
| Кількість ручів | 13 шт. |
| Позначення виробника | 13PJ-356 |
| Ширина ременя | 30.42 мм |
| Ширина струмка | 2.34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 484,44 ₴

