10598
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1775 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1755 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1725 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1900132; DRONNINGBORG: 41907800; D41907800; JOHN DEERE: H86039; LAVERDA: 340433157; MASSEY FERGUSON: 71396754; NEW HOLLAND: 9613728; 80246771; 9613728A |
| Позначення виробника | A-1755 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505,32 ₴


