10632
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1860 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1840 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1810 мм |
| Позначення виробника | A-1840 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515,22 ₴


