10701
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2010 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1990 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1960 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1900151; BIZON: A2000; CLAAS: 644537.0; LAVERDA: 340433166; NEW HOLLAND: 86517931; A78B; 86517931A |
| Позначення виробника | A-1990 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555,96 ₴


