10926
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2641 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2621 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2591 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1900196; JOHN DEERE: CQ08238; LAVERDA: 340433181; 340433182; 430433182; 340433181K; MASSEY FERGUSON: 511275M1; NEW HOLLAND: 86517943; 86517943A; 86517943B |
| Позначення виробника | A-2621 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 763,80 ₴


