
А-3662(A 3662) Ремень Contitech Continental
1 081,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00096083
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
11159
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3682 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3662 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3632 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0100272; MASSEY FERGUSON: 610842M1; NEW HOLLAND: 84057085 |
| Позначення виробника | A-3662 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 081,68 ₴

