11453
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 970 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 950 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 920 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1400071; CASE INTL., HARVESTER: 86517954; CLAAS: 549752.0; 549752.1; 549752.2; NEW HOLLAND: 571927 |
| Позначення виробника | A-950 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


