
А-678(AX 678) Ремень Contitech Continental зубч.
359,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00034347
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
11784
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Клиновий класичний (зубчастий) |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 698 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 678 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 648 мм |
| Позначення виробника | AX-678 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359,40 ₴

