
В(Б)-1510(B 1510) Ремень Contitech Continental
666,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00023864
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
12238
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1536 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1510 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1466 мм |
| Позначення виробника | B-1510 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 666,96 ₴

