
В(Б)-2250(B 2250) Ремень Contitech Continental
957,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00023870
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
12868
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2276 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2250 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2206 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0101172; CASE INTL., HARVESTER: 610410R1B; CLAAS: 069925.0; DEUTZ-FAHR: 1145725; 0114 5725; JOHN DEERE: AZ100805; M127523; MASSEY FERGUSON: 526369; 221697M2; NEW HOLLAND: 86517679; 86517679B |
| Позначення виробника | B-2250 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 957,78 ₴

