
В(Б)-2500(B 2500) Ремень Contitech Continental
1 041 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00099942
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13027
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2526 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2500 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2456 мм |
| Позначення виробника | B-2500 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 041 ₴

