
В(Б)-2695(B 2695) Ремень Contitech Continental
1 117,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00018523
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13133
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2721 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2695 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2651 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401204; ARBOS: B46183; DEUTZ-FAHR: 1145049; 1139067; 0113 9067; 0114 5049; JOHN DEERE: RE52226; Z56829; MASSEY FERGUSON: 311567900; NEW HOLLAND: 230047; 86514529; 86514529A; 86514529B |
| Позначення виробника | B-2695 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 117,50 ₴

