
В(Б)-3140(B 3140) Ремень Contitech Continental
1 352,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00012990
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13473
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3166 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3140 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3096 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2901237; CLAAS: 055965.0; 554365.0; DRONNINGBORG: 41937500; D41937500; GRIMME: B95.02117; B9502117; B9502171; B95.02171; MASSEY FERGUSON: 1722880M1; 648414M1; GXB24346; NEW HOLLAND: 302791; 419375000; ROSTELMACH: 6201315 |
| Позначення виробника | B-3140 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 352,10 ₴

