
В(Б)-3194(B 3194) Ремень Contitech Continental PS
776,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00030213
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13511
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3220 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3194 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3150 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401241; BRAUD: 920092124; CLAAS: 544216.0; 544216.1; 544365.0; 802931.0; DEUTZ-FAHR: 6210917; 88002153315; 021 00917; 088-002215-3.315; MASSEY FERGUSON: 26733248 |
| Позначення виробника | B-3194 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 776,46 ₴

