
В(Б)-3290(B 3290) Ремень Contitech Continental
1 399,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Н00004218
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13577
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3316 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3290 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3246 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401248; BIZON: 9725-11287; CLAAS: 801680.0; DEUTZ-FAHR: 6210919; 0621 0919; GRIMME: B95.02070; B9502070; B9502142; B95.02142; LAVERDA: 34043311; MASSEY FERGUSON: 1483277M1; NEW HOLLAND: 230155; 516776; 80516776; 920098590 |
| Позначення виробника | B-3290 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399,50 ₴

