
В(Б)-3703(B 3703) Ремень Contitech Continental
1 597,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00027093
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13743
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3729 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3703 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3659 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401275; JOHN DEERE: H26858; MASSEY FERGUSON: 71301859; 7130 1859V; W895806L; NEW HOLLAND: 8651707; 86517907A |
| Позначення виробника | B-3703 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 597,98 ₴

