13774
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3826 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3800 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3756 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0101287; DRONNINGBORG: 41939800; D41939800; KVERNELAND: 99202062; MASSEY FERGUSON: 1408761R1; S0614260; NEW HOLLAND: 451076; 80451076; SAMPO ROSENLEW: 614260 |
| Позначення виробника | B-3800 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


