
В(Б)-5645(B 5645) Ремень Contitech Continental
2 481,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00018540
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
14196
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5671 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5645 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5601 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0701422; CASE INTL., HARVESTER: 196371; 196371C1; 196371C2; CLAAS: 509010.0; NEW HOLLAND: 84172256 |
| Позначення виробника | B-5645 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 481,24 ₴

