
С(В)-1786(C 1786) Ремень Contitech Continental
1 046,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00027095
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
14824
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1822 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1786 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1732 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0102137; CLAAS: 673690.1; JOHN DEERE: N111527; Z21400; Z25473; LAVERDA: 340433413; 340433414; MASSEY FERGUSON: GXA20597; NEW HOLLAND: 179878; 422725; 80422725; 22X14X1800LP |
| Позначення виробника | C-1786 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 046,70 ₴

