14859
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1866 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1830 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1776 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1902144; CLAAS: 644014.0; 644014.1; KRONE: 9215480; 921548.0; LAVERDA: 340433412; NEW HOLLAND: 121960; 121960A; 121960B; 700052517 |
| Позначення виробника | C-1830 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


