
С(В)-2369(C 2369) Ремень Contitech Continental PS
1 024,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00023943
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
15350
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2405 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2369 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2315 мм |
| Позначення виробника | C-2369 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 024,32 ₴

