
Д(Г)-6300(D 6300) Ремень Contitech Continental PS
3 515,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00014571
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
18252
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 19 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 6350 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 6300 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 6230 мм |
| Позначення виробника | D-6300 |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 515,22 ₴

