6842
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 404 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 404 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 750 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| Позначення виробника | 3VX-750/2 |
| Ширина ременя | 404 мм |
| Ширина струмка | 404 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 719,32 ₴


