8395
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 404 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 404 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 1900 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1826 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| Позначення виробника | 4SPBBP-1900 |
| Ширина ременя | 404 мм |
| Ширина струмка | 15.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 504,40 ₴


