23446
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний |
| Висота ременя | 12.8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1020 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1000 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 940 мм |
| Позначення виробника | W40-1000 |
| Ширина ременя | 41.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 602,52 ₴


