9524
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.072 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 4 мм |
| Довжина ременя | 508 мм |
| Кількість ручів | 8 шт. |
| Позначення виробника | 8PJ-508 |
| Ширина ременя | 18.72 мм |
| Ширина струмка | 2.34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505,68 ₴


