9849
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.16 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя | 2465 мм |
| Кількість ручів | 8 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0285343; CLAAS: 7700054412; 7700068065; 7700.068.065; JOHN DEERE: CQ51920; CQ58873; H177888; L153285; L155538; L111600; R135199; MASSEY FERGUSON: 71407841 |
| Позначення виробника | 8PK-2465 |
| Ширина ременя | 28.48 мм |
| Ширина струмка | 3.56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 563,42 ₴


