
Z(0)-1090(AVX10 1090) Ремень Contitech Continental зубч.
301,92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00025030
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
24976
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.07 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1106 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1090 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1066 мм |
| Позначення виробника | Z-1090 |
| Ширина ременя | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301,92 ₴

