
Z(0)-1113(AVX10 1113) Ремень Contitech Continental зубч.
271,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00054574
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
24983
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.07 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1129 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1113 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1089 мм |
| Позначення виробника | Z-1113 |
| Ширина ременя | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271,80 ₴

