
А-1275(AVX13 1275) Ремень Contitech Continental зубч.
567,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Н00015493
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
10289
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1295 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1275 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1245 мм |
| Позначення виробника | A-1275 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567,06 ₴

