
А-1900(AVX13 1900) Ремінь Contitech Continental зубч.
728,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ц00002204
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
10661
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1920 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1900 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1870 мм |
| Позначення виробника | A-1900 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728,22 ₴

