
А-1950(AVX13 1950) Ремень Contitech Continental зубч.
764,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00007526
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
10687
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1970 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1950 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1920 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1272282; BIZON: 849953; KVERNELAND: ND9240; MASSEY FERGUSON: 1764410W1; NEW HOLLAND: 9833620; 9838949 |
| Позначення виробника | A-1950 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 764,46 ₴

