
11х10(SPA)-1007 Ремінь Contitech Continental PS
264,24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00091847
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Позначення виробника | SPA-1007 |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1025 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1007 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 962 мм |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264,24 ₴

