20892
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1550 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1532 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1487 мм |
| Позначення виробника | SPA-1532 |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679,08 ₴


