20963
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1700 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1682 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1637 мм |
| Позначення виробника | SPA-1682 |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 697,38 ₴


