21642
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1822 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1800 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1740 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2787300; KUHN: 83101688 |
| Позначення виробника | SPB-1800 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 015,74 ₴


