23198
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.078 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2200 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2187 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2149 мм |
| Позначення виробника | SPZ-2187 |
| Ширина ременя | 9.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 601,02 ₴


