
8.5х8(SPZ)-722 Ремень Contitech Continental
243,18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00018462
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
23302
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.078 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 735 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 722 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 684 мм |
| Позначення виробника | SPZ-722 |
| Ширина ременя | 9.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243,18 ₴

