23680
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1600 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1582 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1537 мм |
| Позначення виробника | XPA-1582 |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 638 ₴


