
11х10(XPA)-1900 FO PIONEER Ремень Contitech Continental зубч.
1 043,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00037398
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
23765
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1918 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1900 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1855 мм |
| Позначення виробника | XPA-1900 |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 043,10 ₴

