
11х10(XPA)-2120 FO PIONEER Ремень Contitech Continental зубч.
1 238,58 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00014769
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
23801
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2138 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2120 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2075 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0143239; DRONNINGBORG: 41990011; D41990011; NEW HOLLAND: S938761 |
| Позначення виробника | XPA-2120 |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 238,58 ₴

