24153
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2208 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2186 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2126 мм |
| Позначення виробника | XPB-2186 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 304,44 ₴


